English
Į pradžią Svetainės žemelapis
Spausdinti
Informacija dėl maitinimo talonų ir dainų šventės atributikos

Kolektyvų vadovai, lydintieji, folkloristai,

 

Folkloro dienos maitinimo talonai ir Dainų šventės atributika išduodami registracijos metu:

Atvykstantys liepos 3 d. -  16. 00 val.  LLKC,I aukšto salėje

Atvykstantys liepos 4 d. -     8.00  val. LLKC, I aukšto salėje

Vilniečiai  folkloristai – liepos 3 d. nuo 15.00 val. I aukšto salėje

 Primename,  kad kolektyvai, atvažiuojantys liepos 3 d. vakarienę ir liepos 4 d.  pusryčius valgys mokyklose, kur ir gyvens, o pietus ir vakarienę valgys Sereikiškių parke. (Maitins kita firma, ne ta kuri maitino 2007 m.) Pietums gausime po sausą davinį, o vakare pavalgysime normalius pietus.

Kad visiems būtų patogu, nebutų eilių, labai prašome jūsų pagalbos - nevėluokite, ateikite jums paskirtu laiku, nešiukšlinkite. Visiems maisto užteks. Visiems dalyviams pietų laikas nuo 11.00 - 14.00 val. Atidžiai  pažiūrėkite į talonus, kada jums paskirtas laikas valgyti. Ant kiekvieno kolektyvo talonų nurodytas laikas, kada jūs pietaujate ir vakarieniaujate. Jei visi laikysitės "žaidimo" taisyklių - nevėluosite, -  nesusidarys eilės.Nebambėkite, jei reikės lukterėti, geriau dainuokite. Čia ne bambėjimo čempionatas (pageidaujantiems jį surengsime vėliau), o  Dainų šventė. 

Pietums kolektyvų vadovai su keliais dalyviais eina į palapinę pasiimti parengtų maišų su viso kolektyvo sausais daviniais. Jei bus geras oras galima valgyti ir parke ant žolytės. Prašymas- susirinkti visas šiukšles po valgymo ir išmesti į konteinerius.   Vadovai ir lydintieji tikimės ir iš  jūsų pagalbos. Visi kartu kurkime gražią folkloro dieną.  Tokiam dideliam skaičiui dalyvių nėra tiek daug aptarnaujančio personalo. Mes norime, kad šventė būtų ir jums ir mums.

Vakarienės laikas 16.00 -20.00 val. (žiūrėkite į talonus jame nurodytas jūsų valgymo laikas)

Laukiame jūsų visų gerai nusiteikusių.

Dar vienas prašymas -  visą savo lietų palikite namuose. Mūsiškis tikrai nelis.

Folkloro dienos rengėjai.

 

© Lietuvos liaudies kultūros centras.
Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas.
Naudojama Smart Web.